گیاهخوار مطلق [] امروز:

سلام، من سجاد سالمی هستم!

توسعه دهنده وب،
مدلساز شخصیت‌های سه بعدی،
مدیر فنی و استخوان‌بند «ریگر»

دانلود رزومه من

همه چیزی که من هستم.

من هفت سال گذشته را به عنوان یک توسعه دهنده وب مستقل، طراح، مدلساز شخصیت‌های سه بعدی، مدیر فنی، استخوان‌بند «ریگر» و همچنین به عنوان بخشی از یک تیم در شرکت های مختلف در سراسر تهران کار کردم. من مهارت های مدیریت پروژه و زمان و همچنین توانایی برقراری ارتباط با اعضای تیم و مشتریان را در حالی که به طور موثر از نقاط عطف و ضرب الاجل ها برآورده کردم، کسب کردم.

من به عنوان یک توسعه دهنده و طراح وب مستقل با چندین طراح گرافیک در تهران و کرج همکاری کردم و همزمان مشتری های خود را در مالزی، استرالیا، ایالات متحده و انگلیس حفظ کردم.

سجاد سالمی

من بر روی بسیاری از پروژه های مبتنی بر وب و چاپ برای طیف وسیعی از مشتریانی که طراحی وب (Photoshop، Illustrator) و توسعه (PHP، HTML، CSS، LESS، JS، jQuery، WordPress، WooCommerce، Bootstrap، Layout Responsive) ارائه می دهند، کار کرده ام. راه حل های تجارت الکترونیکی، مارک تجاری شرکت و طراحی گرافیکی. در طول فعالیت من معماری اطلاعات را مطالعه کردم و بنابراین شناخت کاملی از فریم های سیم، نقشه های سایت و طراحی تجربه کاربری دارم که از آنها در هر پروژه ای که استفاده می کنم استفاده خوبی می کنم.

هم اکنون در تهران کار می کنم. من همیشه در دسترس هستم تا از طریق تلفن یا از طریق واتساپ درباره پروژه شما بحث کنم. این روزها من از گذراندن اوقات فراغت خود به درست کردن غذاهای گیاهی و دیدن سریال های تلویزیونی آمریکایی لذت می برم.