گیاهخوار مطلق [] امروز:

سلام، من سجاد سالمی هستم!

توسعه دهنده وب،
مدلساز شخصیت‌های سه بعدی،
مدیر فنی و استخوان‌بند «ریگر»

دانلود رزومه من

نظرات مشتریان

محمد خطیبی

کار کردن با سجاد عالیه، من با ایشون بیشتر از طراحی سایت استفاده می کنم. تقریباً انگار ایشون یک کارمنده. ایشون شخصی هست که واقعاً می تونید بهش اعتماد کنید و کار توسعه PHP، طراحی وب، میزبانی وب و بهینه سازی موتورهای جستجو رو انجام میده.

محمد خطیبی
لیسی بلدین

سجاد تونست دیدگاه ما رو برای سایت ما در نظر بگیره و اون رو به واقعیت تبدیل کنه. ما با ایشون، هم در سایت اصلی و هم الان در طراحی مجددمون، کار کردیم، ایشون حرفه ای، دوستانه و بسیار صبور با ما که در طراحی وب سایت چندان آگاه نیستیم رفتار کرده. کار با ایشون بسیار آسونه، ممنون سجاد.

لیسی بلدین
داوین فاینشتاین

از زمان ملاقات با سجاد و همکاری با ایشون، حضورم در اینترنت بیشتر شده! قبل از کار با ایشون، من هیچگونه حضور اینترنتی و تجربه ای در زمینه به اشتراک گذاشتن مطب دندانپزشکی ام به صورت "آنلاین" نداشتم. سجاد بسیار باهوش، حرفه ای، دلسوز، دوستانه و همیشه در دسترس هستش. کار طراحی سایت و SEO ایشون باعث موفقیت مطب من شد. توصیه میکنم با ایشون تماس بگیرید و جایی که می خواهید کسب و کارتون پیش بره با ایشون به اشتراک بگذارید. ایشون می تونند شما رو به اونجا ببرن.

داوین فاینشتاین
تورستان ریس

آقای سالمی صادق، اصیل، خلاق و کمیاب هستند. طراحی و تعمیرات اساسی ایشون دید و اعتبار جهانی را برای رشد کسب و کارهای کوچک ما فراهم کرد. ظرف شش ماه، کار SEO ایشون خط تولید ما رو در رتبه بندی صفحات برتر قرار داد. در نتیجه، کسب و کار ما نتیچه کار سجاد را به دست آورد و نیازهای SEO آینده ما را تأمین می کند. مرسی سجاد جان

تورستان ریس
میلاد دلبری

در مقایسه با سایر شرکت هایی که در گذشته با اونها کار می کردیم، ایشون در همه زمینه ها بسیار بهتر و مفید تر بودن. در زمان ایجاد سایت جدیدمون، خدمات پشتیبانی سریع و مستقیم بود و خدمات به خوبی مستند شد و منطبق با نیازهای ما بود. ما از همکاری با سجاد بسیار هیجان زده ایم. در همین مدت زمان کوتاه می تونم بگم که ما برای مدت طولانی با ایشون کار خواهیم کرد و با خوشحالی ایشون رو به همه توصیه می کنیم ... به جز رقبامون.

میلاد دلبری
حمیدرضا توماری

از سایت جدیدمون بسیار راضی هستیم، به نظرم حرفه ای و استفاده از اون خیلی راحته. تجربمون در زمینه خدمات به مشتری و پشتیبانی با ایشون عالی بود و امور رو بسیار کارآمد اداره کردن و همیشه برای هر سوالی که داشتیم در دسترس بودن؛ همچنین ایشون ما رو در جریان گزارش ماهانه SEO سایت قرار میده تا از وضعیت سایت مطلع شیم. سجاد رو به کسایی که دنبال طراحی سایت یا کار SEO هستن توصیه می کنم.

حمیدرضا توماری
انوس هراری

سجاد به من کمک کرد تا وب سایت خود را وارد قرن 21 کنم. با تخصصش در توسعه و طراحی قالب وردپرس، الان می تونم وب سایت خودم رو با هزینه خیلی پائین، به روز کنم. من بلافاصله بهبود نتایج وب سایتم در موتورهای جستجو رو دیدم و دیگه از بررسی و تحقیق در مورد عملکرد SEO وب سایتم خجالت نمکیشم.

انوس هراری
بتول قره‌سوفلو

ما سایت خودمون رو دوبار در یک دوره 12 ماهه دوباره انجام دادیم. شرکت اول و سجاد اصلا قابل مقایسه نبودن. حرفه ای، خلاق، دقیق به جزئیات، ارتباطات عالی ... اگر من برای اولین بار با ایشون قرارداد بسته بودم، مجبور نمی شدم طراحی سایتم رو دوبار انجام بدم.

بتول قره‌سوفلو
امیر محمد رنجبری

طرح های فوق العاده، دقیق و حرفه ای. در عرض چند روز ایشون تونست ایده و دیدگاه من رو به تصویر بکشه. اگر بهترین ها رو می خواید، باید با بهترین ها کار کنید.

امیر محمد رنجبری
وین کلیف

این پسر باورنکردنیه. سجاد در مدیریت کمپین های PPC و SEO ما عالی عمل کرد و همه چیز را به گونه ای توضیح داد که درک اون آسون باشه. اون به ما کمک کرد تا تجارت خود را توسعه بدیم، ما دقیقا همون جایی هستیم که می خواستیم باشیم و سجاد این امکان را فراهم کرد. ممنون پسر!

وین کلیف
کلوان تیلور

از گزارش شما بسیار متشکرم! من فکر می کنم کمپین تبلیغاتی ما بسیار خوب عمل می کنه و تماس ها و ایمیل های ما در حال سر ریز شدنه، من چند نفر دیگرو به شما ارجاع دادم که به طور کلی به کار SEO و کار های مرتبط به وب سایت نیاز داشتند. بدون شما شرکت ما آنطور که هست نمی شد. کارتون عالیه، ادامه بدید!

کلوان تیلور